blogovanje

POSAO: Community Manager

26.08.2016
0

TRAZI SE!

Community Manager

Od kandidata očekujemo:

  • Izražene sposobnosti pisanja - iskustvo u pisanju tekstova/blogova
  • Poznavanje digitalnog marketinga sa fokusom na društvene mreže
  • Praćenje digitalnih trendova i njihovog razvoja
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Izraženu kreativnost i odgovornost u rešavanju poslovnih zadataka
  • Spremnost na fleksibilno radno vreme
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno iskustvo u postavljanju metrike za analitiku, izveštavanju o rezultatima kampanja i aktivnosti kroz analitiku
  • Poželjno razumevanje SEO

Opis posla obuhvata:

  • Kreiranje tekstova i kreativnih koncepata za potrebe projekata klijenata

  • Pisanje i objavljivanje postova

  • Praćenje, nadzor i analizu korisničkih aktivnosti

  • Komunikaciju sa korisnicima putem digitalnih kanala komunikacije

  • Kanalisanje korisničkih sugestija i kritika u analize i izveštaje

  • Podsticanje korisnika na aktivnost

  • Učešće u unapređenju i istraživanju zadovoljstva korisnika

  • Pisanje blogova

  • Stalno praćenje i primena novih alatki i aplikacija korisnih za poboljšanje online prisustva

  • Komunikacije sa klijentima u vezi sa operativnim poslovima

  • Učestvovanje u planiranju digitalnog nastupa klijenta

  • Planiranje i kreiranje kalendara objava u skladu sa strategijom klijenta

  • Monitoring i evaluacija nastupa klijenata na različitim društvenim mrežama

  • Pisanje izveštaja i dokumenata potrebnih za online nastup

  • Osmišljavanje i predlaganje aktivnosti koje će unaprediti nastup klijenata na društvenim mrežam

  • Komunikaciju sa korisnicima na društvenim mrežama

Nudimo:

  • Dinamičan i odgovoran posao
  • Rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju prostorija agencije POSH&media
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i edukacije

Ukoliko ste zainteresovani vaš CV možete poslati na posao@posh.rs do 05.09.2016.

Komentari

0

Ostavite komentar

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *